Apartamento De Lujo 4 Minutos Del Parque Del Cafe
Apartamento De Lujo 4 Minutos Del Parque Del Cafe Montenegro ligt op afstand van 7 km van de Parroquia Jesus Maria y Jose.
Parque Nacional del Café is binnen 10 minuten met de auto van het appartement genesteld.
Dit appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Na een dag vol activiteiten is ontspannen bij een privézwembad een perfecte optie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Juegos Extremos La huerta de Calocho4927 km
- Canopy Los Caracolies4339 km
- attractiepark Parque Nacional del Café3038 km
- Torre Mirador3080 km
- Museo del Cafe3096 km
- Parque Nacional del Cafe2984 km
- La Cosecha3117 km
- Capilla San Jeronimo3125 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Apartamento De Lujo 4 Minutos Del Parque Del Cafe?
Gasten van Apartamento De Lujo 4 Minutos Del Parque Del Cafe kunnen profiteren van een privéparkeerplaats die ter plekke is gelegen. - ❓
Beschikt Apartamento De Lujo 4 Minutos Del Parque Del Cafe over een internetverbinding?
Ja, Apartamento De Lujo 4 Minutos Del Parque Del Cafe is voorzien van wifi in de hele accommodatie. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Apartamento De Lujo 4 Minutos Del Parque Del Cafe?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Apartamento De Lujo 4 Minutos Del Parque Del Cafe verblijven. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een privézwembad.